Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Davetiye Usulüne Sahip Bir PlayStation Stars Üyeliği Geliyor

Sony, kullanıcılara özel ödüller sunacak PlayStation Stars programını duyurmuştu. 4 seviye olarak bilinen programın gizli bir 5. seviyesi ortaya çıktı.

Sony hayranları, özel ve yalnızca davetle kullanılabilen bir PlayStation Stars üyeliğine rastladı. Temmuz 2022’de duyurulan PlayStation’ın Stars Programı, Sony konsollarındaki oyunculara sadece sevdikleri oyunları oynayarak ödüller ve özel ögeler kazanma şansı sunuyor. Daha önce bu sistemin dört katmana sahip olduğu ve sisteme aşırı yüklenmemesi için çeşitli bölgelere aşamalı olarak dağıtıldığı söylenmişti. Şu anda, program yalnızca Asya’da kullanılabiliyor.

Ancak hafta sonu Reddit’te tartışıldığı üzere oyuncular, yalnızca davetiyeyle erişilebilen özel bir beşinci katman bulduklarını düşünüyorlar. Oyunculardan biri: ‘‘5. kademeye Elmas denir v listelenen seviyeye ulaşmak için belli gereksinimler vardır.” dedi. Bu aşamaya ulaşırsanız, Seviye 5 Diorama Bots Don’t Breathe adlı efsanevi bir koleksiyonla ödüllendirileceksiniz.

PlayStation Stars 13 Ekim’de Avrupa’ya Geliyor

PlayStation Stars

İddiayı kanıtlamak için bir poster de yayınlandı. Ayrıca özel gizli katmana davet edilmeniz durumunda alınacak ödülün bir fotoğrafı ve video klibi de gösterildi. Merak edenler için PlayStation Stars, 5 Ekim’de Kuzey ve Güney Amerika’da ve 13 Ekim’de Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’da piyasaya çıkıyor. Bu sadakat programında kazanabileceğiniz iki farklı ödül türü var. Bunlar, sadakat puanları ve dijital koleksiyonlar.

Bu ödüller sadakat puanları, PSN cüzdan fonları, belirli PlayStation Store ürünleri ve özel dijital koleksiyon ögeleri, ikonik Sony karakterlerinin ve cihazlarının dijital temsilleri olacak. PS App aracılığıyla ne topladığınızı da görebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.