Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dave the Diver Ücretsiz Godzilla Güncellemesine Kavuşuyor

Geliştiriciliğini MINTROCKET ekibinin üstlendiği Dave the Diver için yeni bir güncelleme yolda. Açıklanan detaylara göre ücretsiz olarak sunulacak olan Godzilla paketi 23 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek. Bu güncelleme geliştirici ekibin belirttiğine göre zaman sınırlı olacak yani 23 Kasım‘a kadar içeriği oynamanız ve tüketmeniz gerekecek.

Mavi deliğin derinliklerine inebileceğimiz, korkunç varlıklarla ve canavarlarla karşı karşıya kalabileceğimiz yapımda Dave’in sakin balıkçılık fikri ne yazık ki sekteye uğruyor. Bundan sonraki süreçte suşi restoranı için ana malzemeler toplamak durumunda kalıyoruz. Elbette bu malzemeleri elde etmek için devasa formları, tuhaf canlıları ve daha fazlasını yakalamak durumundayız. Yakaladıklarımızla beraber lezzetli sunumları müşterilere sunmaya hazırlanıyoruz.

Dave the Diver, Godzilla İle Karşı Karşıya Kalıyor

Efsanevi saltanatının 70. yıl dönümünü kutlayan ve canavarların hükümdarı olarak karşımıza çıkan Godzilla, Dave the Diver oyununa konu olmaya hazırlanıyor. Oyunda küçük denizaltı aracımıza atlıyor ve türlü canlılarla karşılaşmak durumunda kalıyoruz. Ana karakterimiz Dave, balık aramak için denizin dibine doğru inmeye hazırlanıyor ancak burada ek paket dahilinde yaralı bir Godzilla ile karşı karşıya kalıyor.

dtd godzilla gallery1

Godzilla indirilebilir içeriğinde, 1966 yapımı canlı aksiyon filmi Ebirah karakterinin olduğunu görebiliyor ve büyük bir maceraya atılabiliyoruz. Yaratık, Dave ve Miki’yi taşıyan denizaltıyı takip ederken Ebirah’ın saldırılarından kaçmak için okyanusun derinliklerine dalmak durumunda kalıyor.

Oyuncular tarafından sevilen Dave the Diver, şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam platformu üzerinden PC için mevcut. Ayrıca PlayStation Plus Oyun Kataloğu‘nun bir parçası olarak da karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.