Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dave the Diver Geliştiricisinden Hayatta Kalma Oyunu Geliyor

Dave the Diver geliştiricisi, Nakwon: Last Paradise isimli zombi temalı hayatta kalma oyunu için 22 dakikalık oynanış videosu paylaştı.

Dave the Diver geliştiricisi Mintrocket, yeni zombi temalı hayatta kalma oyunu Nakwon: Last Paradise‘ı duyurdu. Ayrıca tamamı oynanış sahnelerini içeren 22 dakikalık bir video da paylaşıldı. Nakwon, Güney Kore’nin Seul şehrinin kıyamet sonrası versiyonunda geçen bir PvPvE aksiyon oyunu olacak ve DayZ ile Escape from Tarkov benzeri bir deneyim sunacak.

Hem zombiler hem de diğer oyuncularla mücadele ederek bir şehre sızmamız gereken oyun, aynı zamanda görevleri tamamlamak ve para karşılığında satmak için eşyalar toplamayı içeren zorluklar içerecek. Peki eşyaları neden para karşılığı satacağız? Para, karakterinizin daha fazla alan ve ekipmana erişmenizi sağlayacak Vatandaş Derecesi‘ni belirlemek için kullanılacak.

Dave the Diver Ekibinden Yeni Oyun: Nakwon

Dave the Diver Geliştiricisinden Hayatta Kalma Oyunu Geliyor

Dave the Daver ekibinin elinden çıkacak olan Nakwon: Last Paradise‘ı ilk kez Eylül ayında duymuştuk ancak oyunu ilk kez kanlı canlı görme fırsatı yakaladık. Oyunun savaş ve keşif mekaniklerini tanıtan bu son video ile aşağı yukarı nasıl bir deneyim yaşayacağımızı öğreniyoruz. Hemen aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz ancak bu görüntülerin alfa sürümüne ait olduğunu ve bazı şeylerin değişebileceğini sizlere hatırlatalım.

Oyun ilgini çektiyse, şanslısınız çünkü alfa öncesi test de önümüzdeki hafta başlayacak. Test süreci, 29 Kasım TSİ 04.00‘te başlayacak ve bir haftadan daha kısa sürecek olan test, 4 Aralık TSİ 11.00‘de sona erecek vurduğunda tamamlanacak. Alfa öncesi teste başvurmak için oyunun Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Başvurular, 29 Kasım günü açılacak.

Dave the Diver geliştiricilerinin yeni oyunu olan Nakwon: Last Paradise için belirlenmiş bir çıkış tarihi yok, dolayısıyla tam lansmanı için biraz zaman bekleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.