Darksiders III’ün Sistem Gereksinimleri Değişti!

Darksiders III'ün sistem gereksinimleri açıklandı.

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen Darksiders III, 27 Kasım’da konsol ve bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak.

Gunfire Games tarafından geliştirilen ve aksiyon sahneleri ile oyuncuları peşinden sürükleyecek olan Darksiders III 27 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Fantastik oynanış atmosferi ile bizleri etkileyecek olan oyun sistem gereksinimlerinin de değiştiğini duyurdu. Yeni sistem gereksinimlerine göre oyun en az 8 GB RAM ihtiyacı duyacak. En az 25 GB’lık HDD alanına ihtiyacı duyan oyun bizlere alışılagelmişin dışındaki mekanları gösterecek.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan yapım da 12 farklı dil desteği yer alacak. Bu diller arasında da ne yazık kı Türkçe dil seçeneği bulunmayacak. Fiyatı ile cepleri yakacak olan oyun Steam’de bilgisayar oyuncularına 269.00 TL olarak sunuluyor. Yedi ölümcül günahla mücadele edeceğimiz oyunda aksiyon ve macera yüklü birbirinden farklı sahneler ile karşı karşıya geleceğiz. Dünya’daki iyilik ve kötülüğü dengede tutan Fury isimli karakteri kontrol edecek, birbirinden farklı silahlar kullanabileceğiz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

İşlemci: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz veya AMD FX-8320 3,5 GHz

RAM: 8 GB Sistem Belleği

GPU RAM: 2 GB Video Belleği

GPU: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R7 370

DX: DirectX 11

HDD: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

CPU: Intel Core i7-3930K 3.2 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz

RAM: 16 GB Sistem Belleği

GPU RAM: 4 GB Video Belleği

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480 4GB

DX: DirectX 11

HDD: 25 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>