Darksiders III’ün Keepers of the Void Genişlemesi Çıktı!

Darksiders III - Keepers of the Void yayınlandı.

Kasım 2018’da lansmana çıkan Darksiders III günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ederken dün gece yeni bir genişleme müjdesi ile oyuncuların yüzünü güldürdü. Genişlemenin adı Keepers of the Void olarak duyuruldu ve yayınlandı.

Birbirinden farklı düşmanlar ile mücadele ettiğimiz Darksiders III’de karanlık ve bir o kadar  da sürükleyici bir oynanış atmosferi yer alıyordu. Yeni genişleme ile oyun içerisindeki sürükleyici yapı biraz daha desteklenmiş oldu. Keepers of the Void genişlemesi ile oyuncular Vulgrim’den yola çıkacak ve kadim bir tehditi ortadan kaldırmak için Serpent Holes’a gitmeye çalışacaklar.

Genişleme paketi ile yepyeni yerler, bulmacalar ve düşman modelleri karşımıza çıkacak. Ayrıca oyuncular canlandırdıkları karakter olan Fury’nin becerilerini de test etme fırsatı elde edecekler. Oyunculara ödül sunmayı da ihmal etmeyen geliştirici ekip, ödül olarak Hollows için yepyeni silah formlarının kilitlerini açıyor. Buna ek olarak da ödüllerin en büyüğü olan Abyssal Armor’ı kazanma fırsatı veriyor.

Keepers of the Void 57.00 TL fiyat etiketi ile Steam’de satılıyor. Genişleme paketi dün yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol