Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darksiders Genesis’in Yeni Güncellemesi Yeni Zorluklar Getirirken Hataları Da Gideriyor!

Darksiders Genesis'in hataları düzeltildi.

Konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan Darksiders Genesis 5 Aralık 2019’da Steam üzerinde bilgisayar platformuna gelmişti. 14 Şubat 2020’de de konsollar için piyasaya sürülecek olan yapım yeni bir güncelleme aldı.

Darksiders Genesis’in Yeni Güncellemesi Yeni Zorluklar Getirirken Hataları Da Gideriyor 2

THQ Nordic’in 2019’a dair son oyunu olarak piyasaya sürdüğü Darksiders Genesis olumlu incelemeler almaya devam ederken oyunun ikinci güncellemesi de yayınlandı. 20 Aralık’ta Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuru da oyuna yeni bir güncelleme geldiği ve bu güncellemenin neler getirdiği hakkında oyunculara çeşitli bilgiler verilmiş.

GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz güncelleme detaylarına göre  geliştirici ekip oyun içerisinde yer alan Mayhem modu için yeni zorluklar getirmiş. Ayrıca yeni bir zorluk modunu da karşımıza çıkaran güncelleme hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlar da meydana gelen küçük çaplı hataları gideriyormuş.

Habere göre belirtilen güncelleme oyunun PC versiyonuna ek olarak Google Stadia versiyonunda da oyunculara sunulmuş. Güncelleme şuan indirilebilir ve kullanılabilir durumda yer alıyor.

Yapım Steam üzerinde 65.00 TL fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.