Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darksiders Genesis’in Google Stadia Fragmanı Yayınlandı!

Darksiders Genesis bu yıl Google Stadia için de yayınlanacak.

Şu sıralar oyun dünyasında hareketli dakikalar yaşanmaya devam ederken yeni oyun konsolu olarak ifade edilen Google Stadia’ya yönelik duyurularda gelmeye devam ediyor. Bu yıl çıkacak olan Darksiders Genesis’de Google Stadia’da yayınlanacağını yeni bir fragman eşliğinde duyurmuş oldu.

Darksiders Genesis’in Google Stadia Fragmanı Yayınlandı 2

Darksiders serisinin en yeni üyesi olarak önümüzdeki aylar içerisinde karşımıza çıkacak olan Darksiders Genesis duyurulduğu ilk zamanlarda 4 farklı platform duyurmuştu. Bu platformlarda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC olarak ifade edilmişti. Güncel bilgilere göre oyun yeni nesil oyun konsolu olarak karşımıza çıkacak olan Google Stadia’da oynanabilecekmiş.

Amerikan stüdyosu olan Airship Syndicate imzası ile geliştirilmeye devam edilen yapım macera, aksiyon ve RYO oyun türleri arasına katılacak. Oyunculara efsanevi Darksiders dünyasını sunacak olan yapım bünyesinde farklı oyun modları ile eşsiz deneyimlere de ev sahipliği yapacak.

Oyunculara yeni oynanabilir farklı karakter modellemeleri sunacak olan yapımda 2 oyunculu koop oynanışta yer alacak. Oyuncular yeni beceriler kazanabilecek, silah geliştirebilecek ve daha fazla içeriğe erişebilecekler.

Oyunun Google Stadia fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.