Darksiders Genesis’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Darksiders Genesis'in çıkış tarihi 5 Aralık 2019 olarak duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz hafta Steam üzerinde ön siparişlere açılan Darksiders Genesis 5 Aralık’a kadar yüzde 15 indirimle 65.00 TL yerine 55.25 TL’ye satışlarına devam ederken bugün oyunun çıkış tarihi belli oldu.

blank

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilmeye devam edilen Darksiders Genesis macera, aksiyon ve RYO oyunu olarak karşımıza çıkış yapacak. Farklı oyun deneyimlerini de yaşayabileceğimiz yapım Darksiders serisinin en yeni ve en son oyunu olarak lansmana çıkacak. Geçen hafta Steam’de bilgisayar platformu oyuncuları için ön siparişlere açılan yapımın çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre THQ Nordic Darksiders Genesis’in çıkış tarihini duyurmuş. Oyun önce bilgisayar daha sonra konsollara gelecekmiş. Haberin detaylarından bahsedecek olursak, THQ Nordic 5 Aralık 2019’da Darksiders Genesis’i PC ve Google Stadia’da piyasaya sürecek, oyun PlayStation 4 ve Xbox One platformu için ise 14 Şubat 2020’de lansmana çıkacakmış.

Yapım farklı oyun modları ile tüm platformlarda aynı içeriklere sahip olacak. Bilgisayar platformu için satışlarına devam eden yapım 5 Aralık 2019’da lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol