Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darkest Dungeon 2’ye Yeni Bir İlerleme Sistemi Geldi

Şu anda oyunun deneysel sürümünde mevcut olan Altar of Hope güncellemesi, Darkest Dungeon 2'ye yeni ilerleme sistemleri getirdi.

Red Hook Studios, Darkest Dungeon 2 için oyuna yeni bir ilerleme sistemi getiren yeni bir büyük güncellemeyi detaylandırdı. Altar of Hope olarak adlandırılan güncelleme, şu anda oyunun deneysel sürümü aracılığıyla kullanıma sunuldu.

Yeni güncelleme ile oyun, artık oyun tarzınızın farklı oturumlar boyunca nihayetinde nasıl gelişebileceği konusunda uzun vadeli seçimler yapmanıza ve etkilerini daha detaylı yaşamanıza izin verecek. Güncellemede ilerlemek için bir dizi yeni yol da eklendi. Artık, Intrepid Coast, The Living City ve The Working Fields arasında da seçim yapabileceksiniz.

Darkest Dungeon 2’nin Yeni İlerleme Sistemi

Darkest Dungeon 2

Intrepid Coast, oyuncuların estetik yükseltmelerden tamamen işlevsel yükseltmelere kadar uzanan çeşitli yükseltmeler arasından seçim yapmalarına olanak tanıyacak. Örnek, belirli bir konuma ulaştığınızda bonus kazanacak veya daha fazla kaynakla koşulara başlamayı seçebileceksiniz.

The Living City aracılığıyla yeni kahramanların, kalıcı güçlendirmelerin ve ıvır zıvırların kilidini açabilileceksiniz. Bu özellik, oyuncular her kahramanın yolu boyunca Mum yatırdıkça yeni kahraman yolları açacak.

The Working Fields ile oyuncular, bir oturum sırasında alabilecekleri eşya havuzunu genişletebilecek. Posta arabası yükseltmeleri, ıvır zıvırlar, savaş eşyaları ve Han eşyaları gibi seçenekler içerecek. Onları bir kez açmak, onları gelecekteki tüm keşif gezilerinde kullanmanızı sağlayacak. Oyuncular yeni ilerleme sistemlerine yatırım yaptıkça Darkest Dungeon 2’deki Kingdom da büyümeye başlayacak.

Darkest Dungeon 2 tam sürümü, Epic Games Store ve Steam için Şubat 2023‘te çıkış yapacak ve daha sonraki bir tarihte konsol sürümleri de gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.