Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darkest Dungeon 2’nin Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni yol haritası Biblolar için bir revizyon, yeni Tarikat birimleri, İlerleme sistemi için büyük bir yenileme ve ilişki sisteminin yeniden düzenlemesini tanıttı.

Red Hook Studios, şu anda Epic Games Store‘da erken erişimde olan Darkest Dungeon 2 için büyük bir içerik güncellemesi yayınladı. The Shroud of the Deep, yeni mekanikler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ekledi. Bununla birlikte geliştirici, daha küçük kapsamlı, daha sık güncellemelerle yol haritası yapısında bir değişiklik olduğunu da duyurdu.

Darkest Dungeon 2 tam sürümü, Epic Games Store ve Steam için Şubat 2023‘te çıkış yapacak ve daha sonraki bir tarihte konsol sürümleri de gelecek. Zindan tarayıcısının bir sonraki kilometre taşı, Bibloların elden geçirilmesi olacak. Cultist fraksiyonu ayrıca Exemplar adında bir mini boss gibi bazı yeni birimler alacak ve Guardian konumu da yenilenecek.

Darkest Dungeon 2 Yol Haritası

Darkest Dungeon 2

İlerleme sistemi, geliştiricinin yeni sistemle “keşifler arasında çok daha güçlü ve zorlayıcı bir bağlantı” vaat etmesiyle “tam bir revizyon” alacak. Ayrıca oyuncuların güçlendiği ve yeni öğelerin kilidinin açıldığı “ilginç bir merkeze” odaklanacak. İlişki sistemi de bazı değişiklikler alacak. Mevcut hedefler arasında gerilim ve sürpriz, daha anlamlı seçimler, savaş karmaşasını ve kesintileri azaltma ve daha aktif ve taktik faydalar/dezavantajlar yer alacak.

Darkest Dungeon 2 sanat ekibi ayrıca oyunun mevcut bölgelerini yeni “korkunç manzaralar” ve daha ilginç koşular sağlamak için rota varyasyonlarıyla zenginleştirecek. Exemplar, Collector ve üçüncü bir “gizli” tehdit gibi herhangi bir yerde ortaya çıkabilen yeni mini bosslar da işin içinde olacak.

Geliştirici ayrıca “oynanabilir karakter sayısı, son bosslar ve genel karakter kapsamı/üretim çabasının değişmeden kalacağını” garanti etti. Ayrıca kahramanlar, hikaye içeriği, yollar, evcil hayvanlar ve son bosslar gibi açıkça belirtilmeyen her şeyin hala üretimde olduğunu kaydetti. Buradan kabaca açıklanan yol haritası planına göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.