Darkest Dungeon 2, 2021 Yılında Epic Games Store’da Erken Erişim Oyunu Olarak Yayınlanacak

İlk oyunuyla beklenilenden daha büyük bir başarı yayınlayan Darkest Dungeon'ın ikinci oyunu Darkest Dungeon 2, 2021 yılında Epic Games Store üzerinden erken erişim oyunu olarak yayınlanacak.

İlk oyunuyla beklenmedik bir başarı yakalayan Darkest Dungeon‘ın geliştiricisi Red Hooks Studio yaptığı duyuru ile oyunun önümüzde ki yıl Epic Games Store‘da erken erişim oyunu olarak yayınlanacağını duyurdu.

Darkest Dungeon 2 ilk olarak 2019’un başlarında ortaya çıktı ve şimdi Red Hook’taki geliştiriciler bugün, belirli bir tarih verilmemesine rağmen 2021’de Epic Games Store‘da erken erişime gireceğini açıkladı. Geliştirici, Lovecraftian Darkest Dungeon: A Glimmer of Hope adlı oyunun devamı için bir fragman da yayınladı.

Red Hook’un ses getiren gotik korku RYO’sunun merakla beklenen devam oyunu olan Darkest Dungeon 2’de oyuncular, amacına uygun bir şekilde zırhlarını kuşanacak ve önlerine çıkacak olan tüm zorluklara karşı gelmeye başlayacak. Tıpkı birinci oyunda olduğu gibi ikinci oyunda da oyuncular yanlarına alacakları takım arkadaşları ile yolculuklarına çıkacaklar.

Red Hook Studios, orijinal Darkest Dungeon’a kıyasla hem oyunun hem de görsellerin önemli bir artış göreceğini belirtti. Oyun geliştiricilerine göre Darkest Dungeon II, oyunun çizimlerinin tıpkı önceki oyunda olduğu gibi 3D el çizimi olacağını vurguluyor. Görsel değişikliklerin yanı sıra ayrıca temel mekanikler, istatistikler vb. bazı önemli değişiklikler barındırıyor. 

Darkest Dungeon’ın resmi web sitesinde yayınlanan blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol