Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark Yaratıcılarının Korku Dizisi 1899’dan Yeni Video

Netflix, Dark'ın yaratıcıları tarafından geliştirilen gizem-korku dizisi 1899 için ikinci bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Netflix’in en başarılı dizilerinden Dark‘ın arkasındaki Jantje Friese ve Baran bo Odar tarafından yaratılan 1899, ilk olarak geçtiğimiz yılın mayıs ayında duyurulmuştu. Tanıtım videosu büyük merak uyandıran gizem-korku türündeki dizi, nihayet ikinci teaser’ı ile karşımıza çıktı.

8 bölümlük yeni Netflix dizisi, bir gemi ile Londra’dan ayrılıp batıya doğru yola çıkan bir grup Avrupalı göçmenin yolculuğunu konu alıyor. Açık denizde yüzen başka bir göçmen gemisi keşfeden yolcular, beklenmedik olaylar yaşar. Gemide buldukları şey, geleceğe dair besledikleri umut ve hayalleri kabusa dönüştürür.

Dark Ekibinden Yeni Korku-Gizem Dizisi

1899 dizisi netflix

Daha önce Coen Kardeşler’in Hail, Caesar filminde rol alan ve 2019 Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Emily Beecham, 1899 dizisinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Dark‘tan hatırladığımız Andreas Pietschmann, Lucas Lynggaard Tønnesen, Miguel Bernardeau, Mathilde Ollivier ve Rosalie Craig gibi isimler de bulunuyor.

1899 dizisi, bu yıl sonbahar veya kış aylarında Netflix‘te yayınlanacak. Eğer Dark‘ı sevdiyseniz, benzer tür ve atmosfere sahip olan bu diziye de göz atabilirsiniz. Daha fazlası için Netflix’teki zombi dizileri ve bilim kurgu dizilerinden oluşan listelerimize göz atabilirsiniz.

1899 Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.