Dark Future: Blood Red States’in Ücretsiz Betası 11 – 14 Nisan’da Oynanacak!

Dark Future: Blood Red States beta tarihleri duyuruldu.

Bilgisayar platformu için duyurulan Dark Future: Blood Red States 2019 yılı içerisinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Auroch Digital tarafından geliştirilen yapım, oyunculara alışılmışın dışında bir yarış deneyimi sunacak.

Kıyamet sonrası bir atmosferi konu alacak olan yapımda strateji ve bilim kurgu tarzında bir oynanış bizleri bekliyor olacak. Gerçekliğe yakın yapısı, fantastik görsel efektleri ile oyuncuları tatmin edecek olan yapımda, Ölüm Yarışı tarzında bir içerik yer alacak. Oyuncular birbirinden farklı araçlar seçebilecek, özelleştirebilecek, araçlara silah montajı yaparak hem yarışacak hem de çatışacaklar. Tek oyunculu bir oynanışın yer aldığı yapımda farklı pistler de yeteneklerimizi sergileme fırsatı da elde edeceğiz.

Steam’de sergilenen oyunun topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre Auroch Digital, Dark Future: Blood Red States’in beta tarihini 11 Nisan olarak duyurmuş. 11 – 14 Nisan tarihleri arasında oynanacak olan beta tamamen ücretsiz olacak. Oyuncular erken erişim betasını oynamak için buradan e-postaları ile üye olmak zorundalar.

Üye olan oyunculara gelen kod ile betaya erişmek mümkün olacak. Belirtilen adrese üye olmayan oyuncular betaya dahil olamazlar. Daha doğrusu erişim kodu olamayan oyuncular betaya erişemeyecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol