Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Daredevil, Yeni She-Hulk Fragmanında Ortaya Çıktı

Marvel, She-Hulk: Attorney at Law için sezon ortasında Daredevil ve Matt Murdock ile Jen Walters arasında bir moral konuşması ile yeni bir fragman yayınladı.

She-Hulk: Attorney at Law sezon ortası bir fragman yayınladı; Daredevil ve avukatı alter ego’nun yeni görüntülerini gördük. Dizi, 18 Ağustos 2022’de gösterime girdi ve şu anda dört bölüm yayınlandı. Şimdiye kadar dizi boyunca, süper kahraman avukat Jennifer Walters, Hulk, Abomination ve Wong ile temasa geçti.

İzleyicilerin görmeyi dört gözle bekleyebilecekleri bir diğer karakter ise, San Diego Comic-Con fragmanında ortaya çıkan Charlie Cox tarafından oynanan Matt Murdock idi. Cox, Marvel Netflix dizisindeki Daredevil rolünü oynadı ve 2021’de Spider-Man: No Way Home’da süper kahraman avukatı olarak geri döndü.

Daredevil’i Bolca Görmeye Başlayacağız

Daredevil

She-Hulk‘ta, onun ilk çizgi roman görünümüne benzeyen, yeniden tasarlanmış bir Daredevil kostümü giydiğini göreceğiz. Marvel, dizinin kalan beş bölümünün reklamını yapmak için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, Titania’nın Jennifer Walters’a She-Hulk adının telif hakkı nedeniyle açtığı davaya ve Jennifer Walter’ın She-Hulk adına ve kişiliğine yönelik karmaşık duygularına dikkat çekti.

Fragmanda ayrıca Cox’un Jennifer Walters ile konuşan Matt Murdock olarak iki karakterin süper kahraman kişiliklerinde ve sivil kimliklerinde buluşacağını gösteren yeni görüntüleri de yer aldı.

Cox, Kingpin olarak Vincent D’Onofrio ile birlikte Echo’daki rolünü yeniden canlandıracağından seyirciler Daredevil’i daha fazla görmekten heyecan duymalı. Cox daha sonra kendi Disney Plus dizisi Born Again‘de yer alacak ve dizi 18 bölüm sürecek.

Aktör ayrıca, Captain America: Civil War olayları sırasında Peter Parker’ın Tony Stark yerine Norman Osborn tarafından işe alındığı alternatif bir zaman çizelgesine odaklanacak animasyon dizisi Spider-Man: Freshman Year‘daki karakteri de seslendirecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.