Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Daredevil Born Again Kadrosuna Yıldız İsimler Dahil Oldu

Daredevil: Born Again'in kadrosuna Margarita Levieva ve Sandrine Holt dahil oldu. İkili, Charlie Cox ve Vincent D'Onofrio'nun karşısında önemli roller oynayacak.

Marvel, Disney Plus’ta Daredevil Born Again ile Matt Murdock’un merakla beklenen dönüşü için hazırlanıyordu ve bugün seriye iki yıldız ismin daha dahil olduğunu öğrendik. Deadline‘a göre Margarita Levieva ve Sandrine Holt, geri dönen yıldızlar Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio’nun karşısında önemli roller oynayacak.

Yakın zamanda The Many Saints of Newark yıldızı Michael Gandolfini‘nin de katıldığı dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş rayına oturmaya başladı. Disney, yakında çıkacak olan Star Wars dizisi The Acolyte‘ta da yer alacak Margarita Levieva ile anlaşmaya vardı. Sandrine Holt ise Better Call Saul, The Expanse, Mr. Robot, House of Cards ve MacGyver gibi yapımlarda yer aldı.

Daredevil Born Again Kadrosu Belli Olmaya Başladı

Daredevil Born Again

Michael Gandolfini, yeni Marvel dizisinde ikilinin oynayacağı roller konusunda bir bilgimiz yok ancak Deadline, dizinin başrolleri Cox’tan Daredevil ve D’Onofrio’dan Kingpin için aşk ilişkilerini oynadıklarından şüphelenildiğini bildirdi. Dizinin 2024’e kadar tamamlanmayacağını tahmin ettiğimiz için dizinin oyuncu kadrosu ve hikayesi tamamen ortaya çıkana kadar oyuncuların rolleri sır olarak kalacak.

Daredevil Born Again, sevilen Netflix dizisinin iptal edilmesinden dört yıl sonra Matt Murdock karakterini yeniden hayata döndürecek. Odak noktası bir kez daha, neredeyse rakipsiz bir avukat olan günlük işi, geceleri suçla mücadelesiyle birleşen Murdock olacak.

Mini dizi, Disney Plus‘ın bugüne kadarki en büyük girişimlerinden biri olacak olan Daredevil’in ardından 18 bölüm boyunca orijinal dizinin bitiminden bir süre sonra devam edecek. Dizi için henüz pek bir şey onaylanmadı ancak Kingpin’in dizi boyunca ana kötü adam olması muhtemel.

Matt Corman ve Chris Ord, Covert Affairs üzerinde birlikte çalıştıktan sonra bir kez daha bir araya gelerek Daredevil Born Again’i yaratacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.