Daemon X Machina’dan 20 Dakikalık Gamescom 2019 Videosu Geldi!

Daemon X Machina Gamescom 2019'da gösterildi.

2019’un başında Nintendo Switch platformu için duyurulan Daemon X Machina aylardır eShop üzerinde ön siparişlerde yer alıyor. 13 Eylül’de lansmana çıkacak olan yapım, Gamescom 2019’da da sahne aldı.

Marvelous Entertainment imzası ile geliştirilen Daemon X Machina Nintendo tarafından Switch platformu oyuncularına sunulacak. Aksiyon oyun türü arasına 13 Eylül’de katılacak olan yapım, Nintendo eShop üzerinde 59.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alıyor. 4 oyuncuya kadar koop olarak da oynanabilecek olan yapım Gamescom 2019’da da bekleyen hayranlarının karşısına çıktı.

20 Ağustos’tan bu yana oldukça hareketli günlere ev sahipliği yapan Gamescom 2019 24 Ağustos’a kadar devam edecek. Oyunun geliştiricisi olan Marvelous Entertainment Gamescom 2019’da ilk kez Daemon X Machina’nın nasıl göründüğünü ve nasıl oynandığını hayranlarına gösterdi.

Anime tarzında bir içeriğe ve karakterlere sahip olacak olan oyunda hem erkek hem de dişi karakterlerin yer alacağı ifade ediliyor. Diyalog sahnelerinin ve aksiyon sahnelerinin de görüldüğü 20 dakikalık videoda oyun içerisine dair epey bilgi sahibi olunabiliyor.

Oyunun 20 dakikalık yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol