Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

Cyberpunk 2077'nin nasıl bir sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacağı belli oldu.

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve 2020’de lansmana çıkacak olan Cyberpunk 2077 Steam’de satışlarına kaldığı yerden devam ederken oyunla ilgili detaylarda gelmeye devam ediyor. Oyunun sistem gereksinimleri duyuruldu.

Konsol ve bilgisayar platformu için Nisan 2020’de lansmana çıkacak olan Cyberpunk 2077 249.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile PC platformunda ön siparişlerde yer alıyor. Güç, gösteriş ve aksiyon yüklü bir yapıya sahip olacak olan oyunda açık bir dünya bizleri bekliyor olacak. Kanun kaçağı bir karakteri canlandıracağımız oyunda çok sayıda yan görev eşliğinde mücadeleci bir oynanışa katılacağız.

Sürükleyici hikayesine ek olarak Türkçe dil desteğine de sahip olacak olan yapımda geleceğin şehrinde yer alacak, görsel efektler eşliğinde oyunculara farklı bir deneyim sunacak. Steam sayfası üzerinde sistem gereksinimleri henüz yazmayan yapım, yabancı kaynaklarda kendine yer buldu.

İnternette yer alan haberlere göre Cyberpunk 2077 minimum 16 GB RAM ihtiyacına sahip olacakmış. En az 4 GB ekran kartı eşliğinde oynanabilecek olan yapımda oyunculara en iyi aksiyon deneyimi vadediliyor.

Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 8. nesil Intel i7 8700K / 3.7 GHz
RAM: 16 GB
Ekran kartı: GTX 1080 Ti
Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM
İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol