Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’nin Nintendo Switch İçin Piyasaya Sürülmesi Planlanmıyormuş!

Cyberpunk 2077 Switch'e gelmeyecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberler de Cyberpunk 2077’nin Nintendo Switch platformuna geleceği yönünde bazı haberler yapmıştık. Bugün konuyla alakalı yeni ve net bilgiler geldi. Yapımın şuan için Switch platformuna gelmeyeceği ifade ediliyor.

8 yıldır geliştirilmeye devam edilen Cyberpunk 2077 sık sık haberlerimizde kendine yer bulmaya devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformu için Nisan ayında piyasaya sürülmesi beklenen yapım Eylül ayına ertelenmiş ve bu haber oyuncular tarafından oldukça eleştirilmişti. Yapımın PC, PS4 ve X1 platformlarına geleceğini zaten biliyorduk. Ancak bazı kesimlerin oyunun Switch’e de geleceği yönünde bazı düşünceleri vardı. Bugün net bilgiler geldi.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Cyberpunk 2077’nin Nintendo Switch platformuna geleceği yönünde geliştirici ekibin herhangi bir planı yokmuş. Oyun şuanda üç farklı platform için planlanıyor. Oyun tüm platformlarda aynı özellikler ve aynı içerikler ile yayınlanacak. En son oyunun 75 farklı yan hikâye görevine sahip olacağı açıklanmıştı.

Switch platformuyla alakalı yeni gelişmeler geldiği sürece haberlerimizde yer bulmaya devam edecek.

Cyberpunk 2077 Eylül ayında lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol