Cyberpunk 2077’nin Karakter Oluşturma Seçenekleri Cinsiyetle Sınırlı Kalmayacak!

Cyberpunk 2077'de karakter özelleştirme seçenekleri sınırsız olacak.

Yaklaşık 7 yıldır geliştirilen ve oyuncular tarafından epeydir beklenen Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020’de hem konsol hem de bilgisayar platformu için lansmana çıkacak. Yapım kişiselleştirilebilir seçeneklere de sahip olacak.

Bünyesinde hem erkek hem de dişi onlarca farklı karaktere ev sahipliği yapacak olan Cyberpunk 2077 oyuncular tarafından E3 2019’da ilgiyle takip edildi. Merakla beklenen yapımla ilgili yeni detaylarda gelmeye devam ediyor. Bu sabah yaptığımız haberlerde oyunun sistem gereksinimlerini paylaşmıştık. Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz yeni bilgilerde oyunun karakter oluşturma seçeneklerinin sadece cinsiyetle sınırlı kalmayacağı belli oldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre Cyberpunk 2077 içerisinde oyuncular erkek yada dişi karakter seçebilecek ve özelleştirebilecekler. Oyuncular seçtikleri karakterin yüz, saç modeli, sakal, renklendirme gibi seçeneklere erişebilecek ve diledikleri gibi değişiklik yapabilecekler.

Oyun içerisinde yer alacak olan karakter özelleştirme seçenekleri oldukça detaylı bir yapıda karşımıza çıkacak. Oyuncular diledikleri gibi karakterlerini kolay bir şekilde istedikleri görünüme kavuşturabilecekler.

Oyunun geliştirici ekibi yaptığı duyuruda özelleştirme seçenekleri üzerinde hala çalıştıklarını ve daha fazla özellik eklemeye çalıştıklarını belirtmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol