Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077’nin En İyi Kılıcını Bedavaya Alabilirsiniz!

Phantom Liberty'ye sahip olsanız da olmasanız da Errata Termal Katana'yı ücretsiz olarak nasıl alabileceğinizi anlatıyoruz.

Cyberpunk 2077‘de pek çok silah bulabilirsiniz. Özellikle bunlardan biri, ölümcül değiştiricilere ve sizi yakın dövüşte dönen bir dervişe dönüştüren avantajlara sahip ikonik bir silahtır. Bu makalemizde, sadece Night City’yi keşfederek Errata Termal Katana‘yı nasıl ücretsiz olarak alabileceğinizi anlatacağız. Phantom Liberty genişletmesine sahipseniz , katanayı EBM Petrokimya Stadyumu’ndaki Karaborsa Satıcısından satın alabilirsiniz. Ancak bunun maliyeti 110.638 kredidir.

Alternatif olarak, yalnızca temel oyuna sahip olanlar ve büyük miktarda para biriktirmek isteyen oyuncular da Errata Termal Katana’yı ücretsiz olarak alabilirsiniz! Gideceğiniz konumu aşağıdaki görselde işaretledik ve katanayı almanız için yapmanız gerekenleri de aşağıda derledik. Gitmeniz gereken konumunu aşağıdaki haritada görebilirsiniz:

Cyberpunk 2077: Errata Termal Katana Nasıl Alınır?

Cyberpunk 2077'nin En İyi Kılıcını Bedavaya Alabilirsiniz!

Cyberpunk 2077‘de bedava Errata Termal Katana almak için haritanın doğu kısmındaki Santo Domingo bölgesini kontrol edin. Doğu Cumhuriyeti adında hızlı bir seyahat noktası var, oraya gitmelisiniz. Vardığınızda, caddenin hemen karşısında Electric Corporation’a ait büyük bir bina göreceksiniz. Yan tarafa gidin ve bahçeye ulaşmak için kapının üzerinden geçin.

Tesise girdikten sonra kameralara dikkat edin. Bunları hızlı saldırılarla veya onlara güç veren terminallerle etkileşim kurarak devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca, bildiğimiz kadarıyla bölgede hiç düşman yok. Tesisin derinliklerine doğru ilerledikçe bir şeylerin ters gittiğini fark edeceksiniz: Görünüşe göre bina yasadışı ve ahlaksız beyin dansı faaliyetleri için bir paravan olarak kullanılıyor. İşte bedava katana için yapmanız gerekenler:

Cyberpunk 2077'nin En İyi Kılıcını Bedavaya Alabilirsiniz!
 • Duvarda Sektör 0 yazan tabelayı geçerek aşağı inin.
 • Daha alt seviyelere doğru devam edin; burada bir kapının üzerinde “Bağışçıları Sakinleştirin” yazısını göreceksiniz.
  • Teknik Yetenek 20 statınızı kullanarak açabilirsiniz.
 • Bir sonraki odada, etrafa dağılmış birkaç cesedin bulunduğu bir fırın göreceksiniz.
 • Errata Termal Katana‘yı fırından alabilirsiniz.

Artık yüzde 25 zırh delme ve yüzde 30 yakma şansına sahip bir katananız var. Ayrıca bu kılıç ile düşmanlara doğru sıçrayabilir ve yanan düşmanlara karşı garanti olarak kritik hasar verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.