Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077’nin Çevrimiçi Modu Yolda: İşte İlk Bakış

CD Projekt RED ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor.

CD Projekt RED ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan bilim kurgu temalı açık dünya rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyun bildiğiniz üzere tamamen tek oyunculu ve hikaye odaklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak şu anda geliştirilme aşamasında bulunan yeni mod, oyunu çevrimiçi bir dünyaya taşımayı hedefliyor ve diğer oyuncuların da katılım sağlayabileceği bir ortam sunmak istiyor.

Daha fazla detaya girecek olursak, Cyberpunk 2077’nin çok oyunculu bir modu üzerinde çalışan geliştiriciler buna dair ilk bakışlarını sunuyor. Bu sayede diğer oyuncularla beraber katılım sağlayabileceğiniz bir ortamda kendi karakterinizi oluşturabiliyor ve çeşitli görevlere atılabiliyorsunuz. Şu anda geliştirme aşamasında bulunan çevrimiçi mod için elbette çalışmalar sürüyor.

Cyberpunk 2077 Multiplayer Ne Zaman Geliyor?

Modun hala erken aşamasında olduğunu söyleyebildiğimiz bu süreçte çok sayıda de-sync sorunu bulunuyor. Bu zaten çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda beklenen bir şey. De-sync bir nevi gecikme sorunu olarak karşımıza çıkıyor ve bu sorun gerçekten de bazı oyuncular için büyük bir problem teşkil ediyor. Umuyoruz ki ilerleyen süreçte bu durumun ötesine geçilir ve daha eksiksiz bir deneyim bizlere sunulabilir.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 için şu anda geliştirilme aşamasında bulunan çevrimiçi çok oyunculu mod için video yayınlandı. Haberimizin en altından bu videoya ulaşarak modun nasıl bir yapıya sahip olabileceğini görebilir ve hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Şu anda ne zaman çıkış yapacağına dair herhangi bir bilginin bulunmadığı modun, tahminlere göre 2025’te bazı beta sürümleri piyasaya sürülecek ve 2026 veya 2027’de ise tam sürüm olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.