Cyberpunk 2077’de Telefonla Araç Çağırabileceğiz!

Cyberpunk 2077'de aracımızı arayarak yanımıza çağırabileceğiz.

2020’nin beklenen oyunu olarak ve günümüzün en çok konuşulan konuları arasına adını yazdıran Cyberpunk 2077 her geçen saat yeni detaylar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapımda telefon ile araç çağırabileceğiz.

2020 model bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Cyberpunk 2077, yaklaşık 7 yıldır titizlikle geliştiriliyor. Hem konsol hem de bilgisayar platformuna damga vurması beklenen yapım çeşitli sızıntılar ile yeni bilgiler kazanmaya devam ediyor. PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun içerisinde telefonlara arayarak araç çağırabilecek ve kullanabileceğiz.

Bilindiği üzere Witcher serisinde yer alan Geralt ıslık ile atını çağırabiliyordu. Cyberpunk 2077’de ise telefonla arayarak araç çağırabileceğiz. Oyun içerisinde hem yerde hem de havada giden araçlar yer alacak. Ancak oyuncular uçan araçları ne yazık ki deneyimleyemeyecekler. Oyuncular aracı nereye park ettiklerini aramaya gerek kalmadan bir telefon ile araçları önlerine gelecek.

Aynı şekilde oyuncular oyun içerisine dair bazı komutlara telefon aracılığı ile de erişebilecekler.

Buna ek olarak oyuncular oldukça zengin bir karakter yaratma menüsü ile karşılaşacaklar. Oyuncular karakterlerinin en ince ayrıntısına kadar değişiklikler yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol