Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’de Oyuncular Hemen Hemen Her Şeyi Yok Edebilecekler!

Cyberpunk 2077'nin açık dünyasında oyuncular her şeyi tahrip edebilecekler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

7 yıldan fazla bir süredir geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülecek olan Cyberpunk 2077 hemen hemen her gelişmede gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Yine oyun içerisine dair yeni bilgiler geldi.

Açık dünyasında oyunculara birbirinden farklı etkinlikler, aktiviteler sunacak olan Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020’de lansmana çıkacak. 249.00 TL fiyat etiketi ile Epic Games ve Steam üzerinde ön sipariş edilebilir durumda olan yapım sonu gelmez aksiyon sahneleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak. Bugün oyun içerisine dair yine yeni detaylar geldi.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz yeni bilgilere göre oyuncular Cyberpunk 2077’nin dünyasında hemen hemen her şeyi tahrip edebileceklermiş. Oyuncular uçan arabalara, binalara, diğer karakterlere ve oyun içerisinde yer alan içeriklerin büyük bir bölümüne zarar verebilecek, en ince ayrıntıya kadar verdikleri hasarı görebilecekler.

Habere göre CD Projekt Red oyun içerisinde tahrip edilebilecek içeriklere yoğunlaşmış. Buna ek olarak oyuncular verdikleri hasarları geri düzeltebilecek, onarabileceklermiş. Geliştirici ekip henüz bu konu için herhangi bir açıklama yapmazken Zude93 kullanıcı adına sahip olan bir Reddit kullanıcısı Cyberpunk 2077’de her şeyin yok edilebileceğinden söz etmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol