Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.2

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’de Araç Özelleştirmesi Olmayacak

Açıklandığı tarihten beri büyük bir heyecan yaratan Cyberpunk 2077 için dün yapılan gösterimde oyuna dair bir çok özellik gösterilirken, oyuncular araçların özelleştirilip özelleştirilemeyeceğini merak ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün yapılan Cyberpunk 2077 Night City Wire etkinliğinde oyun hakkında bir çok yeni bilgi verildi. Oyunun baş tasarımcısı Pawel Sasko, oyuncular oyun içerisinde özelleştirilmiş araçlar alabilecekler ancak kendileri bu araçları özelleştiremeyecekler.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Cyberpunk 2077,  son bir kaç yıl içerisinde en çok beklenen oyunlardan biri. Dün yapılan Night City Wire etkinliğinde geliştiriciler oyun hakkında birçok yeni ayrıntı paylaştı. Oyunun oynanışından, hikayesinden ve bazı karakterlerinden bahsedildi ve oyunun oynanışına dair kısa bir demo gösterimi yapıldı. İlk gösterim için oldukça bilgilendirici içerikler paylaşan geliştirici önümüzde ki haftalarda diğer bölümleri Twitch ve YouTube kanalları üzerinden yayınlayacak.

CD Projekt RED‘den oyunun baş tasarımcısı olan Pawel Saskok IGN ile yaptığı röportajda, oyunda bulunan araçların özelleştirilemeyeceğini söyledi. Yani GTA’da ki gibi sokakta bulunan aracın birini alıp onu modifiye edemeyeceksiniz. Araçların zaten özelleştirilmiş olduğunu söyleyen Saskok, “Oyuncular zaten özelleştirilmiş olan araçlara binecekler, bu yüzden üzgünüm ancak oyuncular araçlarını ekstra olarak özelleştiremeyecekler” dedi.

Görünüşe göre CD Projekt RED, oyunun geliştirilmesi sırasında oyuna “araç özelleştirme” gibi bir özellik ekleme düşüncesi içerisine girmemiş.

1 Yorum

  1. Nerede bu IGN röportajı?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol