Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077’de 75 Farklı Yan Görev Yer Alacak!

Cyberpunk 2077 içerisinde çok sayıda yan görevler de olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

16 Nisan 2020’de çıkacağı duyurulan ve geçtiğimiz haftalarda Eylül 2020’ye ertelenen Cyberpunk 2077 8 yıldır geliştirilmeye devam edilirken oyuncularda artık bu bekleyişten sıkıldılar. Bugün de oyun içerisinde kaç tane yan görevin olacağı belli oldu.

Aylar önce Steam üzerinde ön siparişlere açılan Cyberpunk 2077 17 Eylül 2020’ye ertelendi. Türkçe dil desteği ile Eylül ayında oynanmaya başlanacak olan yapım hem içeriği hem de görevleri ile oyuncuları tatmin edecek. Yıllardır çeşitli detaylar ile gündeme gelmeye devam eden yapım bugün de görev sayısı ile hayranlarını heyecanlandırdı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre  oyunun yan görevlerinin toplam sayısı 75 olarak duyurulmuş. Ana ve yan görevlere sahip olacak olan yapımın sadece yan görev sayısı 75 olurken ana görevler ile birlikte oyunculara ilerlemeye dayalı bir oynanış yapısı sunulacak. Habere göre CDPR’nin Cracow stüdyosu başkanı John Mamais oyun içerisinde hikâye odaklı olarak karşımıza çıkacak görevlerden bahsetmiştik. John Mamais’e göre oyun içerisinde 75 farklı yan hikâye görevi yer alacakmış.

75 farklı görevin tamamı oyun içerisindeki sokaklarda geçiyormuş. Ayrıca yan görevlerin yanı sıra oyun içerisinde ana görevler de olacak

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol