Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Xbox Store’dan Kaldırılacak Mı ?

Cyberpunk 2077'nin PlayStation Store'dan kaldırılmasından ardından Xbox Store için açıklama yapıldı.

Bildiğiniz üzere bugün 2020’nin en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 PlayStation Store‘dan kaldırıldı. Bunun ardından ise birçok kişi oyunun Xbox Store‘dan kaldırılıp kaldırılmayacağını merak ediyordu ve şirket yaptığı açıklamada, Cyberpunk 2077’nin Xbox vitrininden kaldırılması konusunda Microsoft ile görüşmediğini açıkladı.

Cyberpunk 2077 Xbox Storedan Kaldirilacak Mi

Şirket başkanı Adam Kaciński, 18 Aralık günü erken saatlerde Reuters’e CD Projekt Red’in Microsoft ile Cyberpunk 2077’yi Xbox vitrinlerinde dijital satın almak için kaldırma potansiyeli hakkında böyle bir görüşme yapmadığını doğruladı. Bu yorum, Cyberpunk 2077’nin PlayStation 4 ve PlayStation 5’teki Sony dijital PSN mağazası üzerinden geçici olarak satın alınmaktan çıkarıldığı dünkü haberleri takip ediyor.

Sony’nin PlayStation platformlarında Cyberpunk 2077 satışlarının durdurulacağını açıklamasından kısa bir süre sonra CD Projekt Red, oyunu PS4 ve PS5’e geri getirmek için “çok çalıştıklarını” söyleyerek konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Sony’nin duyurusunun yanı sıra şirket, PlayStation platformlarında Cyberpunk 2077’nin dijital satın alma işlemlerini hâlâ iade etmek isteyen tüm kullanıcıların bunu yapabileceğini açıkladı.

Bunların hepsi Cyberpunk 2077’nin hem PS4 hem de Xbox One’da oldukça feci lansmanından sonra geldi. Oyun şimdi Xbox Store’dan kaldırılmıyor ancak PlayStation Store’a ise ne zaman geri döneceği bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda eğer şirket söz verdiği gibi oyunun sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirse ancak o zaman geri dönüş yapabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol