Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Ne Kadar Sattı?

Çıktığı yıl oldukça büyük tepkiler alan Cyberpunk 2077, toplam 20 milyon kopya satmış. Geliştiriciler, birçok güncelleme çalışmasının ardından başarıya ulaşıyor gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabı, oyunun dünya çapında 20 milyon kopyaya ulaştığını doğruladı. Bu satış rakamları 2020’de bazı büyük sorunlarla piyasaya sürülen bir oyun için büyük bir kilometre taşı. Oyun 2020’de birçok hayranını hayal kırıklığına uğratmıştı. CD Projekt RED’in nihayet oyunu yenilemesi ve sorunsuz bir deneyim sunması yaklaşık iki yıl sürdü.

Yakın zamanda Cyberpunk 2077, oyunun son nesil sürümleri için 1.6 güncellemesini aldı. Geliştiriciler, birçok sorunu düzeltmenin yanı sıra; Night City’yi daha iyi hale getirmek için yeni silahlar, görevler ve bazı teknik iyileştirmeler gibi yeni içerikler de getirdi. Cyberpunk: Edgerunners anime serisinin Netflix’te piyasaya sürülmesinin de oyunu deneyimlemeye teşvik ettiğini görebiliyoruz.

CyberPunk 2077 İçin Yeni Bir Ek Paket Yolda

Cyberpunk 2077

Yeni güncelleme ve yeni bir anime serisi, oyunun birkaç gün boyunca tüm platformlarda 1 milyondan fazla oyuncuya ulaşmasına yardımcı oldu ve CD Projekt RED, oyunun dünya çapında 20 milyon adet satmasını sosyal medyadan kutladı. Cyberpunk 2077, şimdiye kadar 40 milyonun üzerinde kopya satan The Witcher 3’ün arkasında duruyor. Oyunun yeni çıktığını ve yeni bir genişlemeye sahip olacağı gerçeği göz önüne alındığında, daha büyük başarılar beklemek mümkün.

Şu anda CD Projekt RED, bir sonraki ana proje olarak Phantom Liberty üzerinde çalışıyor. Bunun dışında Polonyalı stüdyonun, Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan The Witcher serisi için yeni bir marka üzerinde çalışmaya başladığını biliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.