Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.5

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Lansman Gününde GeForce Now Üzerinde Oynanabilecek

Cyberpunk 2077'nin lansman gününde GeForce Now üzerinde oynanabileceğı ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...
Cyberpunk 2077 Lansman Gününde GeForce Now Üzerinde Oynanabilecek

Eylül 2020’de çıkış yapacağı bilinen Cyberpunk 2077 tüm dünya tarafından merakla beklenmeye devam ederken oyunun geliştirilme süreçleri de artık neredeyse tamamlandı. Bugün oyun GeForce Now sistem ile anıldı.

blank

Abonelik sistemi olarak karşımıza çıkan ve günümüzde milyonlarca kullanıcıya sahip olan GeForce Now yeni haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün Cyberpunk 2077 ile anılmaya başlanan GeForce Now,  Eylül’de Cyberpunk 2077’ye ev sahipliği yapacakmış.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Cyberpunk 2077 lanman gününde yani Eylül 2020’de GeForce Now üzerinde oynanabilecekmiş. Haber içerisinde oyunculara yapımı Steam’de satın alın, GeForce Now’da oynayın denirken, yapımı ön sipariş eden Steam kullanıcılarının lansman gününde oyuna erişebilecekleri belirtiliyor.

17 Eylül’den itibaren oyun hem konsol hem de bilgisayar platformunun yanı sıra Nvidia GeForce Now üzerinde de lansmana çıkacakmış.  Yapım bilgisayar platformu ile eş zamanlı olarak oynanabilecek.

Nisan ayından Eylül ayına ertelenen yapım hatırlayacağınız üzere 7 yıldan fazla süredir geliştirilmeye devam ediliyor. Oyun Steam üzerinde tek bir paket halinde 249.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol