Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.2

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Japonya’da Sansürlü Olarak Yayınlanacak

Avustralyalı bir haber sitesine göre, Cyberpunk 2077'nin en son yayınlanan demo sürümünden dolayı oyunun, Japonya'da sansürlü olarak yayınlanacağ bildirildi. Cyberpunk 2077 Türkiye'de sansüre maruz kalacak mı ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Cyberpunk 2077 Japonya’da Sansürlü Olarak Yayınlanacak

CD Projekt RED‘in yaklaşmakta olan oyunu Cyberpunk 2077 Japonya’da sansürlü olarak yayınlanacak. Dünya’da en çok beklenen oyunlardan biri olan Cyberpunk 2077’yi japon oyuncular sansürlü olarak oynayabilecekler.

Avustralya web sitesi Press Start tarafından bildirildiği üzere, Cyberpunk 2077’nin Japonca baskısı, standart baskıya kıyasla çeşitli değişikliklerle gelecek. Avustralya versiyonu CD Projekt Red‘in amaçladığı gibi olacak, bu yüzden Avustralya oyuncularının endişelenmesine gerek yok.

Japon pazarına gelince, Cyberpunk 2077’nin çıplak karakterleri giyilecek ve bu hem erkek hem de kadın karakterler için geçerli olacak. Ek olarak, bazı müstehcen içerik revize edilecek, bu yüzden bunun oyundaki son demoların gösterdiği içerikle ilgili olduğunu varsayıyoruz.

İnsan vücudunun kopmuş veya kopmasını gösteren sahnelerin yanı sıra iç organların gösterildiği sahnelerin seçici bir revizyonu olacaktır. Ayrıca, Cyberpunk 2077 geliştiricisi, Japon versiyonu için çıplaklık içeren her türlü görüntü Japonya’da sansürlü bir şekilde yayınlanacak. Elbette bu sansürler Japon devletinin kontrolü altında gerçekleşiyor ve asıl merak edilen şey ise bu sansürlerin japon oyun pazarında nasıl bir etki yaratacağı.

Son olarak ülkemiz’de Cyberpunk 2077 için herhangi bir sansür şimdilik söz konusu değil. Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol