Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 İçin Üçüncü Şahıs Modu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 için beklenilen üçüncü şahıs bakış açısı modu yayınlandı.

Geçtiğimiz ay Cyberpunk 2077‘nin üçüncü şahıs bakış açısına sahip moduna dair bir video paylaşmıştık. Bugün ise bu mod resmi olarak yayınlandı. Oyunu FPS olarak oynamak istemeyen oyuncuların indirebileceği bu mod nexusmods.com üzerinden Jelle Baker tarafından yayınlandı.

Cyberpunk 2077 Icin Ucuncu Sahis Modu Yayinlandi 1

Jelle Bakker tarafından sunulan bu mod, temelde oyunu üçüncü şahıs bakış açısıyla oynamanıza izin veren bir Cheat Engine modudur. Bu modun şu anda bir WIP olduğunu, yani bazı hatalar ve aksaklıklar olabileceğini unutmayın.

Cyberpunk 2077 için bu üçüncü şahıs modunun en son sürümü 4 farklı kamera görüntüsü ile birlikte geliyor. Yüklemek için, modu buradan indirmeniz ve içeriğini “Cyberpunk 2077\bin\x64\” klasörü içerisine çıkarmanız yeterlidir. Daha sonra “B” tuşuna basarak yeni kamera bakış açılarını etkinleştirebilirsiniz.

Cyberpunk 2077’den bahsetmişken, oyunun Klavye & Mouse kontrollerini iyileştirmeyi amaçlayan Enhanced Controls Modunu da indirmenizi öneririz. Bunun yanı sıra, araç kontrollerini, kullanımını iyileştirmeyi amaçlayan başka bir mod daha var, onu da buradan indirebilirsiniz. Son olarak ise oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir de trainer mevcut, bu trainer’ı da buradan indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.