Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 İçin Haberler Umutlandırıcı

Şu oyundaki umutlarım hiçbir oyunda yok.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Cyberpunk 2077 İçin Haberler Umutlandırıcı

Cyberpunk 2077 oyununu muhakkak hatırlıyorsunuzdur. Bundan yıllar yıllar önce öyle bir video yayımlanmıştı ki oyuna, videoya, müziğe her şeye ama her şeye büyük bir hayranlık duymuştuk. The Witcher 3′ ün yapımcısı CDPR, 30 Ağustos’ ta yayımlanan GOTY sürümü ile oyuna resmen son verdiler. Ekip, The Witcher 3 sonrası, Gwent üzerine yoğunlaşacağını belirtmişlerdi. Koskoca CDPR’ ın 100 kişi olmadığını düşünecek olursak şuanda Cyberpunk 2077 üzerine yoğunlaşılmış durumda olduğunu anlıyoruz.

 

 

CDPR’ ın hissedarlarından biriside Cyberpunk 2077′ yi merak etmiş ve yeni oyunun çıkış tarihi sormuş. Hatta soruda Gwent’ in üzerinde 100 adam kadar işçinin çalıştığını bahsettiklerini, geriye kalan ekibin ise Cyberpunk 2077′ de çalışıp çalışmadığını sordu. Bu soru üzerine CDPR’ dan cevap gelmiş ve şuanda Cyberpunk 2077′ nin üzerinde The Witcher 3′ ü geliştirirken en yoğun oldukları zamandan bile daha fazla insanın çalıştığını belirtmiş. Oyunun ne zaman çıkacağı sorulduğunda ise, Sürpriz yapmayı sevdiklerini o yüzden de şuan böyle bir soruyu açıklamayacaklarını belirtmişler. Tamam anlıyoruz seviyorsunuz da bir fragman filan yayımlasaydınız bari diyoruz ve sadece 2 dakikalık bir video ile bizi kendine bağlayan oyunun beklediğimiz gibi çıkmasını umut ediyoruz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol