Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Cyberpunk 2077 İçin Gerçekçi Sürüş Modu Yayınlandı

CD Projekt RED tarafından yayınlanmış olan popüler RPG oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir mod yayınlandı. Bu yeni mod araç kullanımınızı daha gerçekçi bir hale getiriyor.

Geçtiğimiz aylarda Cyberpunk 2077 için indirilebilir ve kullanılabilir olan en iyi modların bir listesini yapmıştık. Bugün ise karşınıza yeni bir Cyberpunk 2077 modu ile çıkıyorum. Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077 araç kullanımı kimi oyuncu için oldukça önemlidir. Ancak elbette oyunun araç kullanım mekanikleri GTA 5 kadar iyi olmasa da yine de fena sayılmaz.

Realistic Driving Experience isimli bu mod size oyun içerisinde daha iyi bir sürüş deneyimi sunmayı vaat ediyor. Bu yeni mod ile birlikte daha iyi viraj alma, kayma olasılığı, daha iyi süspansiyon, daha iyi fren yapma ve son olarak, bisikletler için daha iyi yol tutuşu sunuyor.

Cyberpunk 2077 Icin Gercekci Surus Modu Yayinlandi 1

Bu modun oluşturucusu olan hunter04119’a göre Realistic Driving Experience modu, araç sürüşünü kolaylaştırmıyor, aksine araç sürüşünüzü daha da zorlaştırmayı hedefliyor. Amaç, özellikle oyunun çöl bölgesinde araba sürerken daha gerçekçi hissettirmektir. Ayrıca modun oluşturucusu, mümkünse oyun kumandası kullanmanızı önerir. Bir gamepad’iniz yoksa veya sadece fare ve klavyeyi tercih ediyorsanız, farklı bir sürüm indirebilirsiniz.

Bu yeni oyun modunu indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak açılacak olan sayfaya gidebilir ve ardından ise aşağıdaki üçüncü seçenek olan realisticdrivinexperience 1.5 sürümünü indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosyayı daha sonra Cyberpunk 2077\engine\config\platform\pc dosyasının içerisine atmanız yeterli olacaktır. Bunu yaptıktan sonra kaydedilmiş oyununuzdan devam edebilirsiniz, herhangi bir kayıt sorunu oluşturmuyor.

Son olarak Realistic Driving Experience modu için yayınlanmış olan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Realistic Driving Expirtience CP2077

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.