Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Haziran 2019’da Yayınlanacak!

Cyberpunk 2077 önümüzdeki yıl yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

E3 2018’in en çok ilgi çeken oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 konsol ve bilgisayar platformu için 2019 yılında çıkış yapacak.

Geniş bütçeli bir oyun olacak olan Cyberpunk 2077 çarpıcı grafikleri ile oyunculara bekleneni vermeye çalışacak. CD Projekt imzası ile geliştirilen oyunda birinci şahıs kamera açıları ile FPS tarzında çatışmalara katılacağız. Oyun içerisinde sık sık karşımıza sinematik sahneler çıkacak. Gelişmiş teknolojinin ve fantastik dünyanın yer alacağı oyunda aksiyon ve gerilim hiç olmadığı kadar iç içe yer alacak.

Robotik karakterlerin yer alacağı oyunda ses efektleri gerilimi en üst seviyeye tırmandırırken görsel efektleride bizleri sürükleyici bir yapıya götürecek. Günümüzün beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 multiplayer modu ile gerçek zamanlı olarak oyuncuları karşı karşıya getirecek. Oyun içerisinde detaylı içerikler ve karakter modellemeleri karşımıza çıkacak.

İlk kez 2016 yılında duyurulan yapım, yıllardır geliştirilmeye devam ediyor. 2019 yılının Haziran ayında raflardaki yerini alacak olan oyun RPG niteliğinde olacak.

E3 2018 ve Gamescom 2018’de fragmanları ile oyuncuları heyecanlandıran oyun yayınlanan 48 dakikalık video ile de beğenileri toplamayı başardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol