Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Görev Tasarımcısı, 12 Yılın Ardından CD Projekt Red’den Ayrıldı

Cyberpunk 2077'de Görev Tasarımcısı olarak görev yapan Mateusz Tomaszkiewicz 12 yılın ardından CD Projekt RED'den deki görevinden ayrıldı.

Cyberpunk 2077’nin Görev Tasarımcısı Mateusz Tomaszkiewicz, şirkette geçirdiği 12 yılın ardından CD Projekt Red’den ayrıldığını resmen onayladı. Tomaszkiewicz yaptığı açıklamada “Bu karar kolayca alınmadı, ama bir değişim zamanı geldi gibi hissediyorum.” dedi.

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, Twitter ve LinkedIn aracılığıyla şirketten ayrıldığını açıklayan Quest Designer Mateusz Tomaszkiewicz’i kaybetti. Tomaszkiewicz, 12 yıldan fazla bir süredir CD Projekt Red stüdyosunun bir üyesidir, The Witcher franchise, Thronebreaker ve son olarak Cyberpunk 2077 üzerinde çalışmıştır.

Tomaszkiewicz, Polonya stüdyosunda görev yaptığı süre boyunca Görev Yönetmeni, Oyun Yönetmeni ve Baş Anlatı Tasarımcısı olarak çalıştı. Tomaszkiewicz, veda mesajında ​​ayrılış nedenini belirtmedi, ancak bunun kolay bir karar olmadığını söyledi.

CD Projekt RED’de Görev Tasarımcısı olan Tomaszkiewicz “CDPR’de on iki yıl çalıştıktan sonra, şirketten ayrılmaya ve yeni maceralar için başka yerlere bakmaya karar verdim. Bu karar hafife alınmadı, ama bir değişim zamanı geldiğini hissediyorum.” LinkedIn üzerinden açıklamasında bulundu.

CDPR’de geçirdiği zamandan keyif aldığını ve bu kadar büyük başlıklar üzerinde çalışma fırsatı için minnettar olduğunu da sözlerine ekledi. Tomaszkiewicz yazarken bir sonraki girişiminin nerede olacağını açıklamadı.

“Henüz nereye gideceğimi bilmiyorum, şimdilik, bir sonraki heyecan verici şeye geçmeden önce yeniden şarj etmek için biraz zaman harcamayı planlıyorum.”

CD Projekt, şirketin geçen yıl oyunun hatalarla dolu sürümünden kurtulmaya çalıştığı için Gabriel Amatangelo’yu Cyberpunk 2077’nin yeni yöneticisi olarak atadıklarını doğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.