Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.5

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Geliştiricisi: Oyun Geçen Seneye Göre Çok Değişti

Meğer ilk demoya göre Cyberpunk 2077 epey değişim geçirmiş.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Şüphesiz Cyberpunk 2077 en çok beklenen oyunlardan birisi ve geçtiğimiz sene CD Projekt RED tarafından uzatılmış bir oynanış videosu gösterilmişti. Bu videoda oyunun E3 2018’deki son hali kullanılırken, Cyberpunk 2077’nin bölüm yönetmeni Mateusz Tomaszkiewicz’e göre oyun bu demoya göre bir hayli değişti.

blank

Devam etmeden şunu söyleyelim ki, Cyberpunk 2077’nin temel elementleri değişmiş değil. Hala açık dünyada geçen bir birinci şahıs rol yapma oyunu ve anlatım odaklı bir hikayesi var. Klasik kağıt – kalem RPG oyunu Cyberpunk 2020’nin evreninde geçen oyun, görevleri birden fazla şekilde tamamlama imkanı sunacak.

Diğer yandan CD Projekt RED’in geçen yıl gösterdiği demo hiç de kötü değildi ve Tomaszkiewicz’e göre çok fazla şey üstünde çalıştılar, oyun daha net bir hal aldı. Başarılı yapımcıya düzenli olarak oyunu daha iyi ve daha ilgi çekici hale getirmek için çalışıyorlar. Bu yüzden de geçen yıl gösterilen demo, Cyberpunk 2077’nin sadece ufak bir kısmıydı.

Açıklamalar oldukça heyecan verici ve Cyberpunk 2077’nin son halini görmek için de sabırsızlanıyoruz.

Bahsedilen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol