Cyberpunk 2077 Farklı Sonlara Sahip Olacak!

Cyberpunk 2077'nin sonları farklı olacak.

Nisan 2020’de konsol ve bilgisayar platformunda milyonlara ulaşması beklenen Cyberpunk 2077 oyuncular tarafından merakla beklenmeye devam ederken yeni detaylar almaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre oyunun farklı sonları da yer alacakmış.

Oyunculara zengin bir karakter oluşturma ekranı sunacak olan Cyberpunk 2077 hem erkek hem de dişi onlarca farklı karaktere ev sahipliği yapacak. Açık dünyası ile oyuncuları sürükleyici bir macera dünyasına götürecek olan yapımda farklı sonlarda yer alacakmış. Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Cyberpunk 2077’de farklı oyun sonları yer alacakmış. Farklı seviyeler eşliğinde ilerleyeceğimiz oyunda seçim yaptığımız kararlar neticesinde farklı sonlar karşımıza çıkacak.

Fotoğraf modunun yer alacağı yapımda oyuncular önemli gördükleri anların resimlerini çekebilecek ve oyun dışında bu görüntüleri arkadaşları ile paylaşabilecekler. Oyun içerisinde ilerledikçe karşımıza çıkan içerikler arasında yaptığımız seçimler, verdiğimiz kararlar, seviyemiz oyunun seviyesini etkileyecek unsurlar arasında yer alıyor.

Steam’de 249.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Cyberpunk 2077’nin bu yl çıkması beklenirken oyunun seneye çıkacağı resmi olarak duyuruldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol