Cyberpunk 2077

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Cyberpunk 2077 Bekleyenleri İçin Kötü Haber

Oyun severlerin en çok beklediği yapımlardan birisi olan Cyberpunk 2077 için kötü haber geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyun severlerin merakla beklediği yeni CD Projekt Red oyunu Cyberpunk 2077 oyununu bekleyenler için kötü haber geldi. 

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve 16 Nisan tarihinde çıkacak olan Cyberpunk 2077 oyununun geliştiricisi olan CD Projekt Red son yıllarda en çok konuşulan oyun stüdyolarından birisi. The Witcher serisinin ardından popülerliğini arttıran oyun stüdyosu özellikte Netflix’in The Witcher dizisinin ardında popülerliğini daha da arttırmıştı. CD Projekt RED’in merakla beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi ertelendi. 

Polonya merkezli oyun stüdyosu CD Projekt RED, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte Cyberpunk 2077 oyununun çıkış tarihinin değiştirini üzerelere belirtti. CD Projekt RED’in 16 Nisan 2020 olarak çıkış tarihi 5 ay ertelendi ve 17 Eylül 2020 oldu. 

CD Projekt RED açıklamasında “Şu anda oyunun tamamlanmış ve oynanabilir olduğu bir aşamada bulunuyoruz ancak hala yapılması gereken şeyler var” diyen CD Projekt Red, “Night City devasa hikayelerle, içeriklerle ve ziyaret edilecek mekanlarla dolu ancak hepsinin büyüklüğü ve karmaşıklığı bize oyun testleri, düzenleme ve cilalama için daha fazla zaman gerektiriyor” dedi.  

Oyunun ertelenmesi oyun severleri üzse de ortaya çıkacak olan oyunun çıkışının sorunsuz olması oyun severler için çok daha büyük önem arz ediyor. Son yılların en çok oynanan oyunu olan GTA V oyununun PC sürümü de dört defa ertelenmiş ve açıklanan son çıkış tarihini de tam 14 gün kaçırmıştı. 

Doom Eternal Oyunu Erteleme Almıştı

Oyun severlerin merakla beklediği Cyberpunk 2077 oyununun ertelenme haberi Doom Eternal oyununun ertelenme haberinin ardından geldi. Doom oyununun çıkış tarihi de geçtiğimiz yıl Ekim olarak açıklanmış ve oyunun çıkış tarihi de 20 Mart 2020 olarak yeniden açıklanmıştı. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol