Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Anlık 1 Milyon Oyuncuyu Görmeye Başladı!

CD Projekt Red, Edgerunners'ın başarısı Cyberpunk 2077'nin oyuncu tabanını canlandırdığı için geçtiğimiz hafta Night City'yi ziyaret eden herkese teşekkür etti.

Edgerunners‘ın Cyberpunk 2077 üzerindeki etkisi azımsanacak gibi değil çünkü CD Projekt Red’in distopik aksiyon rol yapma oyunu oyuncu tabanında muazzam bir büyüme yaşadı. Netflix’in anime yan ürünü yalnızca kendi başına iyi anlatılmış bir hikaye olmakla kalmadı, aynı zamanda oyuncuların Night City ve CD Projekt’in tartışmalı oyununun karanlık gelecek ortamını başarıyla temsil etti.

Henüz Cyberpunk 2077’yi deneyimlememiş olanlar için Edgerunners o dünyaya açılan cazip bir kapı iken, diğerleri için onları geri dönmeye çağıran bir çağrı mesajı gibi bir işlev gördü. CD Projekt Red, animenin çıkışı ile Edgerunners güncellemesinin yayınlanmasını aynı zamana denk getirerek iş anlayışına uygun bir karar verdi.

Cyberpunk 2077’nin Kötü İmajı Düzelmeye Başladı

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, Steam’de 86.130 eşzamanlı oyuncu ile 24 saatlik yeni bir zirveye ulaştı ve bir hafta önce sahip olduğu zirveyi iki katından fazla artırdı. CD Projekt Red, Edgerunners’ın başarısının ardından oyuna akın eden birçok yeni ve geri dönen oyuncu için Twitter‘da minnettarlıklarını dile getirdi çünkü artık her gün 1 milyondan fazla insan Night City sokaklarında dolaşmaya başladı.

Bu, Cyberpunk 2077’nin geleceği olmasa da serinin geleceği için olumlu çünkü bu fikri mülkiyete olan ilgi azalmayı bırakın, büyük oranda artmaya başladı. Phantom Liberty, oyunun geliştirme aşamasında olan tek genişleme paketi olmasına rağmen, Edgerunners’ın artan popülaritesi, CD Projekt Red’i Unreal Engine 5 devam oyununa tam olarak geçmeden önce oyuna yatırım yapmanın zahmete değer olabileceğine ikna edebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.