Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077, 2021’in Başlarında Ücretsiz Bir Ek Paket Alacak

CDPR, bu sözü oyunun çıkışıyla birlikte internet sitesinden yayınlanmıştı. Ancak oyunun son talihsiz olayları bu sözü geciktirebilir.

Bana göre Cyberpunk 2077, bazılarının söylediği gibi felaket değil. Oyun çok eğlenceli. Gerçekten eğlenceli olmayan hatalar düzeltildi. Para iadeleri yaygın bir şekilde sağlandı ve bu geri ödeme seçeneğine rağmen, oyun sadece iki hafta içinde 13 milyon kopya sattı.

Ancak yayıncı CD Projekt‘in hala düzeltilmesi gereken bir itibarı ve bir yatırımcı davası var. Bu yüzden bugün okumuş olabileceğiniz manşete çok fazla hisse koymayacağım: 2021’in başlarında hepimiz oyun için ücretsiz DLC alıyoruz.

Bu tamamen bu resmi web sitesinin vaat ettiği bir şey. Ancak bu söz tutulamayabilir:

Cyberpunk 2077 Ucretsiz DLC

Engadget‘in belirttiği gibi, Internet Archive’s Wayback, bu sözün oyunun lansmanıyla aynı gün internette canlı olarak verilmiş olabileceğini gösteriyor. Protestolar başlamadan önce ve kesinlikle CD Projekt’in nasıl olduğunu tartışmak için 15 Aralık’ta bir acil konferans görüşmesi yapmadan önce.

Bu çağrı üzerine (PDF transkripti), CD Projekt başkanı ve CEO’su Adam Kiciński, yatırımcılara şirketin DLC’yi yayınlayabileceği zaman “yargılamak için çok erken” olduğunu söyledi.

Kendisine özellikle şu soruyu sordu: “Gelecek yıl birkaç DLC ve 2022’de çok oyunculu yayınlama yeteneğiniz hakkında ne düşünüyorsunuz?” (CD Projekt daha önce çok oyuncunun 2021’i kaçıracağını söylemişti.)

Tam yanıt: “Dürüst olmak gerekirse, yargılamak için henüz çok erken. Şu anda lütfen durumu ele almamıza izin verin ve lütfen biraz daha değerlendirme yapmamıza izin verin – bu hala önümüzde; henüz bilmiyoruz ve şimdi Cyberpunk’ı geliştirmeye odaklandık. Bunu önümüzdeki yılın başlarında tartışacağız. ”

Şu anda, şirketin 13 Aralık’ta özür gönderisinde söz verdiği gibi, sırasıyla Ocak ve Şubat aylarında oyun için iki büyük yama bekliyoruz:

Bunun ötesinde, bazı ücretsiz ek paketler elbette güzel olurdu. Şahsen, sadece nasıl savaşması gerektiğini bilen NPC’ler istiyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.