Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Ücretli Mavi Tik’ Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter'ın yakında kullanıma sunacağı ücretli mavi tik ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruyu cevapladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter ücretli mavi tik hakkında açıklamalarda bulundu. Elon Musk, Twitter’ı 44 milyar dolar ödeyerek satın aldıktan hemen sonra mavi tik kullanmanın artık aylık 8 dolar ödeme gerektireceğini açıklamıştı. Erdoğan ise katıldığı bir televizyon programında, ‘Belki biz farklı olabiliriz. Elon Musk ile de bu konuda bir diplomasi yürütebiliriz.‘ açıklaması yaptı.

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan hemen sonra şirketin CEO’su da dahil olmak üzere üç önemli ismi hemen kovmasıyla gündeme geldi. Bu hamlenin hemen ardından kendisini CEO ilan eden Musk, Twitter’a ücretli mavi tik sistemi getireceğini açıklayarak herkesi şaşırttı. Şuan için sadece Musk’ın söylemi olan bu özelliğin hayata geçip geçmeyeceği ise henüz belirsiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ücretli Mavi Tik Hakkında Konuştu

Ücretli Mavi Tik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATV ve A haber’in ortak gerçekleştirdiği canlı yayında kendisine yöneltilen bir soru ardından açıklamalarda bulundu. Twitter’ın mavi tik sistemi hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile bu konuda bir diplomasi yürütebileceklerini açıkladı.

Elon Musk ile uzun süredir görüşmediğini de ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 8 dolarlık ücret sorulduğunda ise, “Belki biz farklı olabiliriz. Elon Musk ile bu konuda bir diplomasi yürütebiliriz” sözleriyle ücretli mavi tik sistemi ve aylık 8 dolarlık yüksek ücreti hakkında Elon Musk ile konuşabileceğini belirtti.

Peki siz Elon Musk’ın Twitter için yürüttüğü bu hamleler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce mavi tik için aylık ücret ödemek mantıklı mı? Yoksa eski usul başvuru sistemi devam mı etmeli? Yorumlar kısmında fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.