Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cult of the Lamb’ın Kült Yönetme Mekaniği Tanıtıldı (Video)

Cult of the Lamb'ın kült kurma mekaniğini tanıtan yeni bir fragman yayınlandı.

Cult of the Lamb, oyuncunun garip bir varlık tarafından kurban edilmekten kurtarılan bir koyun rolünü üstlendiği rogue-like bir oyun olacak. Oyun şirin bir estetiğe sahip olsa da Massive Monster, Over the Garden Wall tarzı dizilere benzer şekilde, oyunun karikatürize tarzını korku unsurları ile ironik bir şekilde birleştirildiğini belirtti.

Bir korku temasına sahip olmanın ve oyuncunun rakip kültleri yok etmek için prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyaya girmesine izin vermenin yanı sıra, bu oyunda kendi kültünüzü de kurabileceksiniz. Bu mekanik, bir tarikata nasıl başlanacağı konusunda neredeyse bir eğitim görevi gören yeni bir Cult of the Lamb fragmanında gösterildi.

Cult of the Lamb Kült Kurma Mekaniği

Cult of the Lamb

Takipçi toplamaya başlamak için, bir oyuncunun önce oyunun rogue-like unsurunu keşfederek rakip bir tarikatı devirmesi gerek. Bu tarikatın sahte peygamberi ile ilgilenildiğinde, oyuncu tarikatı için yeni bir takipçi kazanabilecek. Tarikata yeni bir takipçi aşılandığında, oyuncu yeni takipçisini uygun gördüğü şekilde özelleştirebilecek.

Takipçinin adı ve görünümü gibi şeyler değiştirilebilecek. Tarikata yapılan her ekleme aynı zamanda benzersiz bir özellik ile gelecek ancak bunların örnekleri fragmanda verilmedi. Temel olarak, bu yeni Devolver Digital oyununda takipçi toplamak, biraz daha fazla özelleştirme seçeneği dışında Animal Crossing’de yeni köylüler edinmenin daha ürkütücü bir versiyonu olacak.

Takipçiler, oyuncuya günlük vaazlardan güç verebilecek ve seçilen tarikatın doktrinine bağlı olarak farklı kurallar izleyecek. Cult of the Lamb, 11 Ağustos’ta Steam‘de çıkış yapacak. Oyunu, 70 TL karşılığında ön sipariş vererek alabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.