Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cult of the Lamb Ücretsiz Güncellemeler Yayınlayacak

Bir rogue-like oyunu olan Cult of the Lamb, bir milyon satış rakamına ulaştı. Geliştiriciler bu rakamı kutlarken, ücretsiz güncellemelerin de yolda olduğunu bildirdi.

Cult of the Lamb, yayınlanmasından çok az süre geçmesine rağmen bir milyon satışı geçmeyi başardı. Geliştirici Massive Monster ekibi, bu bir milyon oyuncuya bir teşekkür tweeti attı. Atılan tweette: ‘‘Bağlılığınız için sonsuza kadar minnettarız. Düzeltmeler, düzenlemeler ve ücretsiz ana içerik güncellemeleri yolda. Bunlar sadece başlangıç.’‘ yazıyor.

Genel olarak oyuncular, oyunun içerisinde yer alan birkaç hatayı bildirdi. Nintendo Switch‘te oyunu oynayanlar özellikle zor zamanlar geçiriyor. Bu yüzden bu yeni iyileştirmeler, oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanacak. Büyük bir sürpriz olmamasına rağmen, daha fazla ücretsiz içerik de iyi gelecek. Bu arada herhangi bir sorunla karşılaşanlar bir Google formu aracılığıyla Massive Monster‘a bildirebilirler.

Cult of the Lamb Geliştiricileri 1 Milyon Kutlaması Yaptı

Cult of the Lamb Ücretsiz Güncellemeler Yayınlayacak

Milyon oyunculu dönüm noktasına ulaştıkları için geliştirme ekibi bir övgü fragmanı yayınladı. Oyun, birkaç hataya sahip olsa da, yine de olumlu eleştiriler aldı. Cult of the Lamb, prosedürel olarak oluşturulmuş haydut benzeri unsurları Animal Crossing oynanışıyla birleştirerek başarıya ulaştı.

Cult of the Lamb, oyuncunun garip bir varlık tarafından kurban edilmemesi için koyun rolünü üstlendiği rogue-like bir oyun. Bir korku temasına sahip olmanın ve oyuncunun rakip kültleri yok etmek için prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyaya girmesine izin vermenin yanı sıra, bu oyunda kendi kültünüzü de kurabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.