Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cult of the Lamb 1.1.0 Güncellemesi Yayınlandı

Massive Monster'ın popüler oyunu Cult of the Lamb için en son büyük içerik güncellemesi yayınlandı ve oyuncuları memnun edecek bir dizi yaşam kalitesi ile geldi.

Cult of the Lamb‘in son güncellemesi, birçoğu topluluk tarafından uzun süredir talep edilen bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmeleri getirdi. Ağustos 2022’de çıktığında şirin görünen korku oyunu anında hit oldu ve The Game Awards 2022‘de En İyi Bağımsız Yapım dalında aday gösterildi ancak Stray karşısında kazanamadı.

Bu durum, Massive Monster’ın oyunu desteklemeye ve düzenli güncellemeler yayınlamaya devam etmesini, hatta Cadılar Bayramı’nı oyunculara bazı yeni takipçi formlarına erişim sağlayan bir Blood Moon Festival etkinliğiyle kutlamasını engellemedi. Hatta bu yılın ilk etkinliği de Relics of the Old Faith olacak ancak henüz çıkış tarihi belli değil.

Cult of the Lamb 1.1.0 Güncelleme Notları

Cult of the Lamb 1.1.0 Güncellemesi Yayınlandı

Massive Monster, oyun için 2023 için planlanan en az iki büyük içerik güncellemesi sunacak ve ilki bugün yayınlandı. Oyunculara, kültü yeniden adlandırma ve kontrolcü düğmelerini düzenleme gibi başlangıçta eksik olan bazı temel seçenekler getirdi ancak asıl öne çıkanlar bunlar değil. Son güncelleme, otomatik balık tutma ve otomatik pişirme gibi bazı erişilebilirlik veya yaşam kalitesi iyileştirmeleri de getirdi.

Bu son içerik güncellemesiyle Cult of the Lamb’deki bir başka büyük değişiklik, oyuncuların aynı anda birden fazla takipçiyi Kutsamasına, İlham Vermesine ve Korkutmasına olanak tanıyacak. Oyunun en önemli mekanikleri takipçi toplamak ve hayatlarını yönetmek olduğu için, bu işlerle tek tek uğraşmak istemeyen oyuncuları rahatlatacak.

Cult of the Lamb 1.1.0 güncellemesi ile gelen oynanış geliştirmelerinin yanı sıra, Massive Monster zaman zaman ortaya çıkabilecek birkaç sorunu giderdi. Oyun, ilk piyasaya sürüldüğünde bazı oldukça büyük hatalara sahipti ve bunlardan bazıları oyunun doğru düzgün oynanabilmesini bile engelliyordu. Bunların en korkunçları nispeten hızlı bir şekilde ele alındı ve bugün ise son kalan sorunlar giderildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.