CS:GO Ve Team Fortress 2’nin Kaynak Kodları Sızdırıldı

CS:GO ve Team Fortress 2'nin daha önce olduğu gibi yine kodları sızdırıldı.

Bugün, Counter-Strike: Global Offensive ve Team Fortress 2 için kaynak kodunun çevrimiçi sızdırıldığı bildirildi. Bazıları bu sızıntının kötü amaçlı yazılımların oyuncuların sistemlerinde yolunu bulmasına neden olabileceğini iddia ettiler, ancak durum böyle değil. Valve, resmi sunucularda oynamanız koşuluyla hem CS: GO hem de TF2’nin güvenli olduğunu onayladı.

CS GO Ve Team Fortress 2nin Kaynak Kodları Sızdırıldı 1

Valve, bu sızıntının 2017 sonlarında ortaklar tarafından kullanılabilen bir motor kodu deposundan olduğunu iddia ediyor. Sadece bu değil, aynı zamanda bu kaynak kodu ilk olarak 2018’de sızdırıldı, bu yüzden bu yeni bir sızıntı değil.

Geçtiğimiz yıllarda’da sızdırılmış olan bu kodlardan herhangi bir oyuncu zarar görmemişti ancak çalan kişilerin hangi niyetli çaldığını bilemeyiz bu yüzden Valve’nin dediği gibi oyunu oynayacaksanız resmi sunucuların dışında oynamamaya gayret gösterin.

Valve’in resmi Twitter üzerinden Counter-Strike: Global Offensive ve Team Fortress 2’nin durumlarını açıklıyor. Hemen aşağıdan yapılmış olan resmi açıklamayı okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol