CS:GO 23 Eylül 2021 Güncelleme Notları Yayınlandı

Counter Strike : Global Offensive oyunu güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelen yeni operasyon sonrasında CS:GO 23 Eylül 2021 güncelleme notları yayınlandı.

Valve, CS:GO’ya getirdiği yeni büyük yamaların ardından bazı ufak hataları düzeltmek adına yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Bunlardan birisi olan CS:GO 23 Eylül 2021 güncellemesi oyunda büyük çaplı bir değişiklik yapmıyor.

Counter Strike Global Offensive’e kısa bir süre önce gelen büyük güncelleme ile birlikte yeni bir operasyon oyuna eklenmişti. CS:GO 23 Eylül 2021 güncellemesi ise sunuculara iniş yaptı.

CS:GO 23 Eylül 2021 Güncellemesi Ufak Değişiklikler İçeriyor

go 23 eylül
  • Kullanıcılar Danger Zone’u arka arkaya birden çok kez oynadığında bazen meydana gelen sabit kilitlenme hatası düzeltildi.
  • 1. Hafta Guardian Görevi olan It’s Raining Sharks için bomba alanındaki yerdeki dev X işareti artık kaybolmayacak.
  • cl_forcepreload ve istemci başlatma seçeneği önyüklemesi kaldırıldı; bu seçenekler internetteki Config’lerden kopyala/yapıştır yapıldığında çökmelere, yavaş yükleme sürelerine ve takılmalara neden olabilir.
  • T tarafı artık Polis Kalkanı’nı bağış yoluyla satın alamayacak.
  • Griefing için maksimum bekleme süresi cezası 1 günden 14 güne çıkarıldı.
  • Pop-up yerelleştirilmiş dizeyi kabul etmedeki hata düzeltildi.
csgo 23 eylul 2021 guncelleme notlari yayinlandi 3

Son olarak Dust 2 haritasının ikonik AWP noktası bir önceki güncelleme ile birlikte kaldırılmıştı. Oyuncular her ne kadar bu duruma tepki göstermiş olsa da Valve’in bu konuda geri adım atmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Dileriz Valve kısa bir süre içerisinde bu AWP noktasını geri getirir.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol