Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CS2 Oyuncuları Molotof Hatası İçin Valve’a Yalvarıyor!

Counter Strike 2 oyuncuları ortada bulunan molotof Hatasından bir hayli muzdarip. Bu sorun oyun içerisinde bir süredir mevcut durumda.

Valve ekibi tarafından oyunculara 2 Eylül 2023 tarihinde sunulan Counter-Strike 2, geldiğimiz noktada bazı hatalarla karşılaşıyor. Kritik bir hata olarak karşımıza çıkan molotof hatası oyuncular tarafından oldukça eleştiriliyor ve bu oyuncular ekibe neredeyse bu hatanın çözümü için yalvarıyor. Molotof hatası, oyuncuların sabrını zorlayan ve aynı zamanda oyunun sağlıklı oynanmasını engelleyen bir problem olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz üzere oyunda farklı farklı bomba çeşitleri yer alıyor. Sis bombalarından molotof kokteyllerine kadar çeşitli patlayıcılarla beraber rakipleri ortadan kaldırabiliyorsunuz. Karşı rakibin yolladığı bir molotof kokteylinden dökülen alevleri söndürmek için sis bombalarını kullanabiliyorsunuz. Ancak ortada bulunan bir hata sebebiyle bu ne yazık ki her zaman mümkün olmuyor. Dolayısıyla bu durum oldukça eleştirilerin odağında bulunuyor.

CS2 Oyuncuları Valve’a Kızgın

1 Ocak tarihinde Counter-Strike 2 oyuncuları bu sorundan muzdarip olduklarını ve derhal bu problemin çözülmesi gerektiğini aktarıyor. Nitekim burada bazı noktalarda bu bombaların işe yaradığını ve sis bombası özelinde ise bazen bu bombanın çalıştığını bazen ise tam olarak etrafa yayılmadığını belirtiliyor.

CS2 Inferno CT Spawn

Geldiğimiz noktada bu hatanın birçok varyasyonu karşımıza çıkıyor. Örneğin ateşlerin üzerine sis bombasını attığınız zaman ateşlerin bazen söndüğü, bazen ise sönmediği ve etrafa yayıldığı belirtiliyor.

Bunun dışında alevin üzerine atılan sis bombasının etki ettiği ancak bu etkiyle beraber gecikmenin de yaşandığı bildiriliyor. Dolayısıyla burada birçok farklı hata ve gecikme ile karşılaşıldığını görebiliyoruz. Oyuncular, bu hatanın farklı varyasyonlarının bir süredir oyunda yer aldığını ve artık bunun çözüme kavuşturulması gerektiğini aktarıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.