CS: GO’nun Yeni Operasyonu Shattered Web Oyuncu Sayısını Artırdı!

CS: GO tarihindeki en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Popüler dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Counter-Strike: Global Offensive milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaya devam ederken son güncellemesi ile oyuncu sayısında adeta bir patlama yaşadı.

20 Kasım’da Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınlanmış ve bu güncelleme ile oyunculara yeni içerikler sunulmuştu. Ava adında yeni bir dişi karakter de alan yapıma farklı karakter modellerine de eklenirken, güncellemenin en büyük yeniliği Shattered Web adındaki yeni operasyonu olmuştu. Bu operasyon ile oyuna yeni haritalar da gelmişti. Bugün gelen yeni bilgiler ile yeni operasyonun oyuncular tarafından ne kadar çok beğenildiği gözler önüne serildi.

PC Games N’in bugün yaptığı habere göre CS: GO’ya kısa bir süre önce gelen Shattered Web operasyonu, yeni haritaları, yeni açılabilir karakterler oyunun eş zamanlı oyuncu sayısını artırmış. CS: GO tarihindeki en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına geçtiğimiz Kasım ayında ulaşılmış.

Oyunun Kasım 2019’daki eş zamanlı oyuncu sayısı Steam Charts üzerinde 426.080.8 olarak ölçülmüş. Hatırlayacağınız üzere oyunun en yüksek oyuncu sayısı Ağustos ayında ölçülmüştü. Son gelen güncelleme ile yapım eş zamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekorun sahibi oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol