Crysis Remastered’ın İlk Oynanış Fragmanı Yarın Yayınlanacak

Döneminin en ünlü oyunlarından biri olan Crysis'in Remastered versiyonu için yarın ilk oynanış fragmanı yayınlanacak ve Crytek'in yaptığı açıklamaya göre oyunun ön siparişleri de 1 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Crytek, Crysis Remastered için ilk resmi oynanış fragmanının 1 Temmuz‘da yayınlanacağını açıkladı. Bu fragman oyunun grafiklerini gösterecek ve bize bu remaster’ın önümüze sunacağı grafik gelişmeleri hakkında bir fikir verecektir.

Crysis Remastered, yüksek kaliteli dokular ve gelişmiş görüntü ayarları, geçici kenar yumuşatma, SSDO, SVOGI ve son teknoloji alan derinliğine sahip olacak. Dahası, yeni ışık ayarları, hareket bulanıklığı ve paralaks oklüzyon haritalaması ve yeni parçacık efektleri gibi bir çok yeni özellik kazanacak.

Hacimsel sis ve ışık şaftları, yazılım tabanlı ışın izleme ve ekran alanı yansımaları gibi diğer eklemeler de oyuna büyük bir görsel yükseltme sağlayacaktır. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, Crysis Remastered bu 2020 Yaz’ından sonra yayınlanacak. Tahminimce bu oyun fragmanı oyunun çıkış tarihini de ortaya çıkaracak. Crytek ayrıca ön siparişlerin 1 Temmuz’da açılacağını belirtti.

Crysis Remastered’in vanilla versiyonundan önemli ölçüde daha iyi görünmesini bekliyoruz. Oyun ilk çıktığı dönemde zaten oldukça yüksek grafik ayarlarına sahipti ve en iyisi denilen bilgisayarlar bile ilginç bir şekilde bazen zorlanabiliyordu. Bakalım bu yeni çıkacak olan remastered versiyonunda aynı şeyler yaşanacak mı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol