Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Crypto’nun Üçüncü Sezon İle Apex Legends’a Geleceği Doğrulandı!

Merakla beklenen Crypto yeni sezonda oyunculara sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Şubat 2019’dan bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oynaması ücretsiz olan Apex Legends yakında mobil platformda da oyunculara sunulacak. Oyunun beklenen karakterlerinden bir tanesi olan Crypto üçüncü sezon ile oyunculara sunulacak.

blank

Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde yer bulan Crypto’nun yeni görüntüsü oyuncuları epey meraklandırmıştı. Erkek bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Crypto sırtındaki çantası ile dikkatleri de üzerine çekmişti. Üçüncü sezon ile oyunculara sunulması beklenen yeni karakterin ne zaman ve nasıl oyunculara sunulacağı bugün belli oldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Respawn Entertainment, internete sızan Crypto karakterinin üçüncü sezon ile oyunculara sunulacağını doğrulamış. Peki Apex Legends’ın üçüncü sezonu ne zaman? Üçüncü sezonun Eylül ayı içerisinde yayınlanacağını biliyoruz. Oyunun yol haritasında üçüncü sezonun Eylül ayında yayınlanacağı ifade edilmiş ancak net tarih verilmemişti.

Tahminlere göre yeni sezonun Eylül ayının son günlerinde yayınlanması bekleniyormuş. Yeni sezon ile Crypto karakteri de karşımıza çıkacakmış. Oyuna gelecek olan Dereceli Seri’de 1 Ekim itibari ile erişime açılacak ve oynanmaya başlanabilecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol