Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Crypt of the NecroDancer’a 5 Yıl Sonra Sürpriz Güncelleme

Artık tüm karakterler No Beat Mode'da kullanılabilecek. Ayrıca oyunun Co Op mekaniği de önemli ölçüde iyileştirildi.

Brace Yourself Games, birdenbire hit rogue-lite ritim oyunu Crypt of the NecroDancer için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncellemeden bu yana 1.721 gün geçti ve geliştirici bunun “yakında duyuracakları daha yeni bir şeyin habercisi” olduğunu belirtti.

Crypt of the NecroDancer 3.0 Güncellemesi hala güçlü ve her karakterin Bard gibi kontrol etmesine izin veren No Beat Mode gibi yeni özellikler ekledi. Yükleme süreleri büyük ölçüde kısaldı ve artık oyuncular istedikleri zaman oyunu kaydedip çıkabilecek. Bunun yanı sıra oyuna Steam Deck desteği ve iyileştirilmiş kontrolör desteği de eklendi.

Crypt of the NecroDancer Co Op Modu İyileştirildi

Crypt of the NecroDancer

Co Op ayrıca yerel Co Op oturumları, bağımsız oyuncu başına beatmap ve daha fazlası için dinamik görünüm ölçekleme ile bazı iyileştirmeler aldı. Muhtemelen en büyük yeni ekleme, yeni seviye editörü oldu. Fayansları ve nesneleri yerleştirmek, tüm bölümleri seçmek ve taşımak ve çok daha fazlası için çeşitli araçlar da yayınlandı.

Ayrıca, oluşturulduktan sonra düzenleyicideki özel zindanlardaki boss seviyelerini değiştirebilir ve aynı ayarları koruyarak yeni oluşturulmuş seviyeleri farklı bir dünya bölümü ile yeniden kaydedebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için buradaki yama notlarına göz atabilirsiniz. Crypt of the NecroDancer 3.0 Güncellemesi şu anda PC için mevcut ancak yakında diğer platformlar için de yayınlanacak.

Oyun, 7 Temmuz’a kadar Steam‘de yüzde 80 indirim ile sadece 4.80 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.